studio Moravské Budějovice

SLEDUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ NA NAŠEM FACEBOOKU!! 

Tel. recepce: 737 505 501


 

 

VERBENA MASÉRSKÉ SLUŽBY
Marie Palová

tel.: +420 605 554 456

Provodní doba dle objednání

 

 

   

 


 

 

   
 

 

 

 

Verbena

Janáčkova 1497
Moravské Budějovice
www.verbenamb.cz

Marie Palová
Tel.: 737 505 501
e-mail: majkapalova@seznam.cz

IČ: 65332580

 

Finská sauna

Parní sauna

Infrakabina

Přijďte si odpočinout a relaxovat, v klidném prostředí s individuálním přístupem, dopřejte svému tělu pobyt v teple, které přizpůsobíme vašim požadavkům  !

Jedinečnost naší Finské sauny oceníte v přirozeném teple hořících dřevěných polen, vnímáte tichý praskot dřeva a po chladné sprše následuje procházka po oblázcích ve venkovní ochlazovně. Živé teplo vám snadno budeme regulovat podle individuálních požadavků od potřeb dětí („bio“ sauna okolo 60 oC ) až po požadavky skalních saunařů, kteří v závěru sezóny vyžadují až 100 oC .  I při různorodé společnosti si každý může v sauně nalézt sobě příjemnou teplotní hladinu volbou sezení či ležení na jednotlivých výškových stupních. Saunový cyklus si můžete zpestřit návštěvou páry, infrakabiny nebo masáží a zakončit poležením v útulné odpočívárně. Parní sauna a infrakabina jsou vhodnou variantou pro návštěvníky s drobnějšími zdravotními omezeními, případně pro ty, kteří mají blok vůči vysokým teplotám. Tyto kabiny jsou temperovány dle požadavků návštěvníků na 45-60 oC a velkou výhodou infrakabiny je i možnost jejího oddělení pohyblivou zástěnou od ostatního provozu s možností použití individuálního sociálního zázemí. V době uzavřeného saunového provozu lze pro infra kabinu využívat i ostatní saunové prostory (například v dopoledních hodinách). Naopak v době obsazení sauny a páry je možno infra zcela oddělit a využít např. pro předehřátí k masáži nebo k individuálnímu pobytu.

Parní saunu a Infrakabinu jsme schopni připravit k použití během 10-15 minut, záleží tedy pouze na přesnosti vaší rezervace. S obsluhou se také vždy domluvíte na objednávce nápojů, případně můžete doplnit tekutiny při posezení v recepci

Nabízíme také pronájem sauny uzavřeným skupinám návštěvníků za jednotnou hodinovou sazbu (2-8 osob ve skupině), vyhradili jsme i provozní hodiny pro rodiče s dětmi a rodinnou saunu, odděleny  jsou dny jak pouze pro ženy, tak i pro muže, nechybí společný provoz.

Provozní dobu a veškeré Vaše požadavky konzultujte prosím vždy předem s obsluhou v recepci, nejlépe telefonicky na čísle 724 833 346.

Pro předplatitele zvýhodněné ceny vstupného !  Permanentky přenosné i na rodinné příslušníky a přátele !

V základním vstupném zahrnuto 1 prostěradlo + 1 ručník, další vybavení (župan, osuška, pantofle)možno zapůjčit za příplatek.  Z hygienických a bezpečnostních důvodů velmi uvítáme, pokud si přinesete vlastní lázeňskou obuv.