studio Moravské Budějovice

SLEDUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ NA NAŠEM FACEBOOKU!! 

Tel. recepce: 737 505 501


 

 

VERBENA MASÉRSKÉ SLUŽBY
Marie Palová

tel.: +420 605 554 456

Provodní doba dle objednání

 

 

   

 


 

 

   
 

 

 

 

Verbena

Janáčkova 1497
Moravské Budějovice
www.verbenamb.cz

Marie Palová
Tel.: 737 505 501
e-mail: majkapalova@seznam.cz

IČ: 65332580

 

(kombinace působení podtlaku a chůze na pásu)
Tato zdravá alternativa liposukce pomáhá k:
odstranění celulitidy
redukce tukových polštářků zejména v dolní části těla
vyhlazení a zpevnění kůže, zlepšení fyzické kondice
aktivace krevního a lymfatického oběhu
Vacushape
Tzv. depotní tuk, který se u žen nachází na podbřišku, hýždích a stehnech, se velmi špatně prokrvuje. Díky třicetiminutové chůzi na pásu v podtlakové kabině je střídavým podtlakem krev nasávána do podkožních kapilár, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, kde je možné tuk spálit.
Během aplikace přístroje je dodržována optimální tepová frekvence (OTF) tak, aby se po celou dobu jednalo o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie z 80 procent hrazena právě tukovými zásobami. Vzorec pro výpočet OTF = 0,65 x (220 – věk klientky).
Vzniklým podlakem je aktivován také lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť se při pravidelné aplikaci stává hladší a jemnější. Účinek je vidět již po deseti aplikacích.
Doporučení před vstupem do VacuShape:
Pro maximální nastartování látkové přeměny je vhodná tzv. „nárazová terapie“ (minimálně 20 aplikací 3x týdně po dobu šesti týdnů). I když cvičení trvá pouze 30 minut, je plně dostačující. Zatímco v běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20 – 30 minutách, ve VacuShape se tato doba zkrátí o třetinu.
Před aplikací je dobré jíst uhlovodany (rýže, brambory, těstoviny nebo mysli). Po aplikaci přístroje bílkoviny (ryby, maso, drůbež, tofu se zeleninou apod.). Důležité je dodržovat pravidelný pitný režim (cca 3 – 4 litry tekutin denně).
Není třeba začínat s dietou. Jestliže bude klientka dodržovat výše zmíněná doporučení, bude mít její tělo dostatečné rezervy energie, a tak se spalování tuků dostane do vyšších obrátek.
Samotná lekce na VacuShape trvá 30 minut. Je nutné přijít dříve, abyste měli minimálně 10 minut čas na převlečení (doporučuje se tričko, volné tepláky nebo šortky a lehké sportovní boty s hladkou podrážkou) a 20 minut na zahřátí. S sebou si vezměte také ručník. Po aplikaci se nedoporučuje chodit do solária či sauny a vykonávat takové sportovní aktivity, které extrémně zatěžují svaly nohou.
Zrušení nebo přeobjednání cvičení je nutné nahlásit nejpozději čtyři hodiny předem. Neodhlášená hodina propadne.
Choďte, prosím, včas. Po vás jsou objednáni další klienti, a proto je obtížné cvičení posunout.

Samotná lekce na VacuShape trvá 30 minut. Je nutné přijít dříve, abyste měli rezervu minimálně 10 minut času na převlečení (doporučuje se tričko, volné tepláky nebo šortky a lehké sportovní boty s hladkou podrážkou) a 20 minut na zahřátí. K tomu nám slouží přístroje BodyRoll pro válečkovou masáž a Kettler2000 – eliptický trenažér. Jejich využití je součástí permanentky a je pouze na vás, v jaké míře je využijete. Důkladné zahřátí v délce alespoň 20 minut je nezbytné pro  nastartování metabolismu na stupeň, kdy následně po vstupu do VacuShapu probíhá spalování tuků již od první minuty cvičení.  S sebou si vezměte také ručník. Po aplikaci se nedoporučuje chodit do solária či sauny a vykonávat takové sportovní aktivity, které extrémně zatěžují svaly nohou.

Kontraindikace:

PRIMÁRNÍ KONTRAINDIKACE

  • Povrchový nebo hluboký zánět žil na dolních končetinách kdykoli v anamnéze
  • Nádorové onemocnění kdykoli v anamnéze
  • Trombóza kdykoliv v anamnéze
  • Srdeční infarkt a mozková cévní příhoda (mozkový infarkt) kdykoli v anamnéze
  • Lymfedém dolních končetin

Jakákoliv nedostatečnost jaterní, ledvinová a srdeční

  • Jakékoliv zánětlivé onemocnění
  • Cukrovka
  • Hemoroidy

SEKUNDÁRNÍ KONTRAINDIKACE

  • Vysoký krevní tlak - dekompenzovaný (je-li kompenzováno léky - je možno)
  • Chronická žilní insuficience (nedostatečnost)  

         1. stupeň - Venektázie (roztažená žíla, metličky) - DOPORUČUJE SE 
         2. stupeň - Varixy - NEDOPORUČUJE SE, záleží na rozsahu - nutná konzultace s lékařem 
         3. stupeň - Hyperpigmentace, exematická dermatitida, ZAKÁZÁNO
         4. stupeň - Bércové vředy - ZAKÁZÁNO

Těhotenství - závažný důvod bránící klientkám využívat výhody cvičení ve VacuShape. Během cvičení dochází k silnému prokrvení pánevního dna, které by v krajním případě mohlo vést až k potratu!

Kdykoliv v anamnéze = kdykoliv v záznamu

V případě pochybností doporučujeme vždy konzultaci s lékařem.