studio Moravské Budějovice

SLEDUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ NA NAŠEM FACEBOOKU!! 

Tel. recepce: 737 505 501


 

 

VERBENA MASÉRSKÉ SLUŽBY
Marie Palová

tel.: +420 605 554 456

Provodní doba dle objednání

 

 

   

 


 

 

   
 

 

 

 

Verbena

Janáčkova 1497
Moravské Budějovice
www.verbenamb.cz

Marie Palová
Tel.: 737 505 501
e-mail: majkapalova@seznam.cz

IČ: 65332580

 

Poradenství a prodej přírodních bylinných přípravků pro zdraví, detoxikaci a regeneraci.

Naši klienti mohou u nás nakoupit nejen produkty Energy, ale i využít naše služby v podobě poradenské činnosti a měření energetiky drah a orgánů přístrojem Supertronic na principech tradiční čínské medicíny s využitím nejnovějších technologií.

Bioinformační přípravky firmy Energy působí na lidský organismus ve dvou úrovních – přírodně účinné látky ovlivňují přímo jednotlivé orgány a bioinformace díky principu biorezonance působí na další úrovni v oblasti řídících podkorových center v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek, ke zvýšenému vyplavování produktů látkové výměny, regeneraci a celkové harmonizaci organismu.

Přístroj Supertronic vychází z metody „EAV-elektroakupunktura dle dr.Volla“ a byl vyvinut a přizpůsoben pro potřeby poradců firmy Energy. Měřením energie akupunkturních bodů na rukou a nohou a následnou analýzou výsledků lze určit  zdroj případných obtíží. Nejedná se o lékařskou diagnostiku, ale jde o zjištění funkčnosti jednotlivých orgánových systémů. Po této analýze je možné vytestovat konkrétní přípravek nebo jejich kombinaci, vhodnou k obnově funkce oslabeného orgánu, k jeho regeneraci.